Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Keçiörenli’ler Ailece Seminerde

Giriş Tarihi: 23.7.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 12:47
Keçiören Belediyesi Aile Eğitim Merkezi düzenlediği seminerlerle özellikle gençlerin ve yetişkinlerin yanında olmayı sürdürüyor.
Keçiören Belediyesi Aile Eğitim Merkezi gençler ve yetişkinlere yönelik seminerler düzenliyor. Bilgilendirme misyonunu yerine getiren seminerlere her yaş gurubundan insanlar katılırken, her ay ortalama 20 seminer düzenleniyor. Aile Eğitim Merkezine gelenler özellikle seminer hizmetinden çok memnun olduklarını ifade ediyor. Seminerlerden ayda yaklaşık 2 bin kişi yararlanıyor. Alanında uzman kişiler tarafından 2 saat olarak düzenlenen seminerler arasında en büyük ilgiyi yetişkinler arasında "aile içi iletişim", "beden dili", "iletişim becerileri" görürken, gençler arasında en ilgi gören seminer ise "not tutma ve özetleme teknikleri".
Merkezde ayrıca önemli haftalara özgü ve gelen talepler doğrultusunda da seminer çalışmaları yapılıyor. Kanser Haftası nedeniyle düzenlenen seminer ve Tüp Bebek Bilinçlendirme gibi çalışmalar bunların bir örneğini oluşturuyor. Aile Eğitim Merkezi yetkilileri, düzenledikleri seminerlerle hem kişisel gelişimi hem de eğitimi desteklediklerini ifade ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Keçiörenli’ler Ailece Seminerde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN