Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Muhtarlardan Yaşar’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 24.7.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 24.7.2015 11:58
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. 22 muhtarın bayramlaşmak amacıyla yaptığı ziyarette Yaşar, “Ramazan Bayramı’nın hemen ardından ülkemizde yaşanan üzücü olaylar nedeniyle bayram sevincimiz yarım kaldı” dedi.
Yenimahalleli 22 muhtar, Yaşar’ın geçmiş Ramazan Bayramı’nı kutladı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Yaşar, Yenimahalle Belediyesi’nin bayramlaşma programının Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde yaşanan terör saldırısı ve Adıyaman’dan gelen şehit haberi nedeniyle iptal edildiğini hatırlattı. Şanlıurfa Ceylanpınar’dan, Kilis’ten ve Diyarbakır’dan da şehit haberlerinin gelmesinden duyduğu üzüntüyü ifade eden Yaşar, “Ülke olarak zor ve üzüntülü günlerden geçiyoruz. Bu ülkede yaşayan herkes eşit yurttaştır. Bu günleri ancak milletçe kenetlenerek aşabiliriz. İstiyoruz ki ülkede barış, huzur, kardeşlik olsun. Sorunlar uzlaşı kültürü içerisinde çözülsün, insanlar ölmesin. Kavga etmek yerine gelirimizi, refahımızı arttırmak için mücadele edelim. Çocuklarımıza güzel bir Türkiye bırakalım” dedi.
“NE SÖZ VERDİYSEM FAZLASIYLA YAPILACAK”
Muhtarlara ziyaretleri dolayısıyla teşekkürlerini ileten Yaşar, Yenimahalle’deki uyuma dikkat çekerek “Bugüne kadar hep birlikte uyum içerisinde çalışarak ilçemize kalıcı eserler kazandırdık, çok güzel hizmetler yaptık” ifadelerini kullandı.
Yenimahalle Belediyesi’nin yeni dönem projelerinden de söz eden Yaşar, “Yenimahalle’ye bu dönem 100 milyonluk yatırım yapacağız. Hangi mahalleye ne söz verdiysek fazlasıyla yerine getireceğiz. Karşıyaka Pazarı ve Sosyal Tesisi, bugüne kadar ilçemize yapılan en büyük yatırım olacak. Yine bu sene Çocuk Müzesi’ni hizmete açacağız. Yeni kreşler ve gençlik merkezleri için de düğmeye bastık. Elimizde hayat geçireceğiz onlarca proje var” diye konuştu.
VİP’DE İLK FOTOĞRAFI MUHTARLARLA ÇEKTİRDİ
Yenimahalle Belediyesi’nin yenilenen VIP girişini muhtarlarla birlikte gezen Yaşar, projede Viyana Belediyesi modelinin uygulandığını hatırlatarak ilk fotoğrafı muhtarlarla çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhtarlardan Yaşar’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN