Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Asmmmo E- Defter, E-fatura, E-tebligat Ve E-arşiv Semineri Düzenledi

Giriş Tarihi: 6.10.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 6.10.2015 16:23
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ASMMMO) Başkanı Mehmet Okkalı, “Biz hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değiliz. Her partinin milletvekilini odamıza davet ediyoruz. Kendileriyle toplantılar yapıyoruz. Siyasete bulaşmadan mesleğimizin sıkıntılarını, sorunlarını anlatıyoruz. Mali müşavirin işletmenin onuru olduğunu vuruyoruz kafalarına” dedi.
Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ASMMMO), e- Defter, e-Fatura, e-Tebligat ve e-Arşiv Fatura semineri Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.
Seminerin açılış konuşmasını yapan ASMMMO Başkanı Mehmet Okkalı, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı siyasete destek vermekle suçladıklarını belirterek, “ Biz hiçbir siyasi partinin arka bahçesi değiliz. Ama mesleğimiz için gerekli siyaseti yapacağız. Mesleki siyaseti yapacağız. Bizim partilerle hiçbir ilgimiz yok. Her partinin milletvekilini odamıza davet ediyoruz. Kendileriyle toplantılar yapıyoruz. Siyasete bulaşmadan mesleğimizin sıkıntılarını, sorunlarını anlatıyoruz. Mali müşavirin işletmenin onuru olduğunu vuruyoruz kafalarına. Yeminli mali müşavirler odasını gıpta ile izliyoruz. Tebrik ediyorum. Her konuda birbirlerine destek oluyorlar. Mesleki menfaatleri olunca, ekonomik konu olunca siyaset falan düşünmüyorlar. Bir oluyorlar iri oluyorlar dev gibi programlarını çözüyorlar” diye konuştu.
Oda olarak yöneticilerini bile bir arada tutamadıklarını kaydeden Okkalı, “Muhalefet odayı yıkabilmek için etkinliklerimizi engelleyebilmek için elinden gelen çabayı gösteriyor. Bazı arkadaşlar da destek veriyor. Odamızın hiçbir şahsa ve siyasete ait olmadığını vurgulamak istiyorum” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Asmmmo E- Defter, E-fatura, E-tebligat Ve E-arşiv Semineri Düzenledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN