Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti’liler Patlamada Yaralananları Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 13.10.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 13.10.2015 12:51
AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar, Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ ve İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, ’da 97 kişinin hayatını kaybettiği, 246 kişinin yaralandığı terör saldırısı sonrası Ankara Atatürk Araştırma ve Eğitim Hastanesi’nde yatmakta olan yaralıları ziyaret etti.
Terör saldırısında yaralananlara ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, yaralıların sağlık durumları ile ilgili Başhekimlik’ten bilgi aldı. Ziyarete ilişkin konuşan Hotar, “Ankara’daki terör saldırısını, AK Parti olarak bütün milletimize yönelik bir katliam girişimi olarak görmekteyiz. Demokrasimizi, ülkemizin huzurunu, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu vahşi ve barbarca eylemi amasız, şartsız, şiddetle kınıyor ve ailelerin acısını paylaşıyoruz” dedi.
Toplumun her kesimini bu tip terör olaylarına karşı ortak bir tutum almaya davet eden Hotar, “Bu meseleye bir siyaset meselesi olarak değil; memleket meselesi olarak bakmalı ve tüm siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte birlik ve beraberlik içinde bir duruş sergilemeliyiz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti’liler Patlamada Yaralananları Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN