Türk İş Dünyasını Türk Cumhuriyetlerinde İş Adamı Ertan Birinci Temsil Edecek

Giriş Tarihi: 13.10.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 13.10.2015 11:53
Türk İş Dünyasını Türk Cumhuriyetlerinde İş Adamı Ertan Birinci Temsil Edecek
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) Genel Merkezinden yapılan açıklamada kuruluşun KKTC Temsilcisi İş Adamı Ertan Birinci’nin aynı zamanda kuruluşun Türk Cumhuriyetlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez sözcüsü Yakup Kodalak yaptığı açıklamada, Türkiye SANKON KKTC Temsilcisi ve Birinci Medya Kuruluşu Kurucu Başkanı İş Adamı Ertan Birinci’nin yönetim kurulu kararıyla Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Türk Cumhuriyetlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Kodalak, "İş adamı Ertan Birinci başta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmak üzere Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Tacikistan ve Gürcistan Devletlerinde ve bu Devletlerin iş dünyasında kuruluşumuzu ve kuruluşumuzun Genel Başkanı İş Kadını Nezaket Emine Atasoy hanımefendiyi en düzey makamlarda temsil edecektir" dedi.
Kodalak, 12 Ekim 2015 tarihi itibariyle konfederasyonun Türk Cumhuriyetlerinde düzenlediği organizasyonlara ve toplantılara Ertan Birinci’nin Başkanlık edeceğini açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk İş Dünyasını Türk Cumhuriyetlerinde İş Adamı Ertan Birinci Temsil Edecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN