Clk Akdeniz Elektrik, Alanyaspor’a Sponsor Oldu

Giriş Tarihi: 20.2.2015 15:18
CLK Akdeniz Elektrik A.Ş ve PTT 1. Lig ekiplerinden Alanyaspor, 2014-2015 futbol sezonunu kapsayan sponsorluk anlaşması gerçekleştirdi.
CLK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Halit Bakal, Mayıs 2013 tarihi itibariyle CLK Akdeniz Elektrik olarak devraldıkları Antalya, Burdur ve Isparta bölgesindeki abonelerine daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla çalıştıklarını söyledi. Akdeniz’e gönül vermiş, bu bölgeden ve bölgenin enerjisinden güç alan bir kuruluş olarak Alanya’nın spor kulübü Alanyaspor ile 2014-2015 futbol sezonunu kapsayan bir sponsorluk anlaşması imzaladıklarını söyleyen Bakal, "Bu anlaşma bir başlangıç. CLK Akdeniz Elektrik, sadece spora değil, kültüre ve sosyal hayata destek olacak çalışmalar içerisinde bulunacak. Gerek bölgemize, gerek ülkemize değer katacak çalışmalar içerinde olacağız. Alanyaspor’umuz ile yaptığımız işbirliğinin neticelerini hemen almak için sabırsızlanıyoruz. Alanyaspor’umuzu hep birlikte, bir an önce layık olduğu yerde, Süper Lig’de görmek istiyoruz. Sadece bizim değil, tüm Alanya’nın isteği ve arzusu budur. Alanyaspor’umuza güç katacağına inandığımız işbirliğimizin hayırlara ve başarılara vesile olmasını diliyoruz” dedi" dedi.
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu da CLK Akdeniz Elektrik’in desteğinden büyük bir memnuniyet duydukları belirtti. Hasan Çavuşoğlu, “Alanyaspor’umuzun desteğe ihtiyaç duyduğu bu sezonda sponsorluk üstlenen CLK Akdeniz Elektrik’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Clk Akdeniz Elektrik, Alanyaspor’a Sponsor Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN