Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Genç, Osiad Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 23.2.2015 12:58
Başkan Genç, Osiad Üyeleri İle Bir Araya Geldi
Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Organize Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (OSİAD) davetlisi olarak geleneksel kahvaltı toplantısına katıldı.
Türkiye’nin en saygın Organize Sanayi Bölgelerinden birisinin Döşemealtı sınırları içerisinde bulunduğuna dikkat çeken Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, iş adamlarına birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Antalya’nın ihracat yükünün büyük bir bölümünü karşılayan Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nin önemine değinen Belediye Başkanı Turgay Genç, "Yaklaşık 300 fabrika ile üretime, istihdama ve ülke ekonomisine güç katan Organize Sanayi Bölgesi, Döşemealtı’nın gurur kaynağıdır. İş adamlarının her yaptığı hizmet aynı zamanda Döşemealtı’nın marka değerini de arttırmaktadır. Belediye olarak üzerimize düşen ne varsa yapacağımızı bunun içinde her türlü işbirliğine açık olduğumuzu sizlerle paylaşmak istiyorum” dedi.
Antalya Organize Sanayici ve İşadamları Derneği (OSİAD) tarafından Topuz İmalat Sanayi Fabrikası’nda gerçekleştirilen toplantıya OSİAD Başkanı Ahmet Kasapoğlu, Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, OSB Bölge Müdürü İlhan Metin ve çok sayıda iş adamı katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Genç, Osiad Üyeleri İle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN