Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beşkonak Bölgesinin Sorunları İle İlgili Olarak Muhtarlarla Toplantı

Giriş Tarihi: 7.3.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:12
Beşkonak Bölgesinin Sorunları İle İlgili Olarak Muhtarlarla Toplantı
Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin, Kırsal Hizmetler Daire Başkan Vekili Zeki Demiray ve İlçe Hizmetleri Manavgat Şube Müdürü Ömer Ay, Manavgat ilçesi Beşkonak bölgesinde muhtarlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin, sorumluluk bölgelerinde en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduklarını belirterek, "Manavgat’ın en uzak bölgesi olan Beşkonak bölgesinde Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkan Vekili Zeki Demiray ve Büyükşehir İlçe Hizmetleri Manavgat Şube Müdürü Ömer Ay ile birlikte başta grup yolları olmak üzere incelemelerde bulunduk. Özellikle grup yolları üzerinde bulunan köprü ve menfezlerdeki eksikleri belirledik. Geçtiğimiz günlerde heyelan nedeniyle kapanan ve bir gün sonra yapılan çalışmalarla açılan Beşkonak Çayiçi grup yolunda incelemelerde bulunduk. Aynı olayın bir daha yaşanmaması için neler yapılabileceği konusunu görüştük. Bölge muhtarlarımızla bir araya gelerek yerinde gördüğümüz sorunların çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulunma imkanı bulduk" dedi.
Muhtarların mahalleleri için talep ve önerilerinide dinlediklerini belirten Şahin, sorunların yerinde görülmesinin ve bölge halkının önerilerinin sorunların çözüm sürecinde etkili olacağına inandıklarını da sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşkonak Bölgesinin Sorunları İle İlgili Olarak Muhtarlarla Toplantı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN