AK Parti Genişletilmiş Yerel Yönetimler Toplantısı

Giriş Tarihi: 22.3.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 21:03
AK Parti Genişletilmiş Yerel Yönetimler Toplantısı
AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve iki gün süren ‘Genişletilmiş Yerel Yönetimler Toplantısı’ gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, 7 Haziran seçimlerinin bugüne kadar yaşanan seçimlerin en önemlisi olduğuna işaret etti ve meclis üyelerinin her birinin milletvekili adayı gibi teşkilatın hazırladığı programlara katılmasının büyük önem arz ettiğini söyledi.
İl Başkanı, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, ilçe başkanları, meclis üyeleri, il yürütme kurulu üyelerinin de katılımı ile gerçekleştirilen ve iki gün süren ‘Genişletilmiş Yerel Yönetimler Toplantısı’nda Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aktardılar. Organizasyonun ilk gününde Prof. Dr. Abdullah Topçuoğlu “Türk siyaset tarihi ve yeni Türkiye” , ikinci gün ise kişisel gelişim uzmanı İsmail Karasu “Pozitif yaşam becerileri” konusunda bilgiler aktardı.
AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, iki günlük kampta geride bıraktıkları 1 yılı değerlendirerek " Ülkemiz, davamız, Türk Cumhuriyetleri, yeryüzündeki tüm Müslümanlar için çok önem arz eden 7 Haziran genel seçimlerindeki seçim stratejisi ve önümüzdeki yılda milletimize daha iyi nasıl hizmet götürüleceğini konuşmak ve planlamak için toplandık" dedi.
EMANETE HIYANET EDENLER SİLİNİR
3 Kasım 2002 seçimlerinden buyana girilen her seçimde milletin emaneti AK Parti’ye verdiğini ifade eden Başkan Sümer, “3 Kasım 2002’de başlayarak 10 Ağustos 2014’teki Cumhurbaşkanlığı seçimi dahil olmak üzere tüm şehirlerde aziz milletimiz emaneti bize yani AK Parti kadrolarına teslim etti. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde de emanet ak kadrolara teslim edildi. Hiç unutmamalıyız ki emanete ihanet edenler ülkemizin ve şehrimizin siyasi tarihinden silinmiş, unutulup gitmişlerdir” diye konuştu.
ÇITAYI DAHA DA YÜKSEĞE ÇIKARTACAĞIZ
İl Başkanı Av. Rıza Sümer şöyle devam etti; “2015 seçimlerinde daha önceki seçimlerde çalışarak yükseklere koyduğumuz çıtayı daha da yukarıya çıkarmanın mücadelesini vereceğiz. 7 Haziran seçimlerini de düşündüğümüzde, AK Parti iktidara geldiğinden beri devam eden AK Parti’yi tasfiye etme planlarının yeniden uygulanmaya çalışılacağını görebiliriz. Bu planları engellemek için ilk yapmamız gereken bu seçimde net bir başarı elde etmek. Bu seçim sonucuna göre hayata geçireceğimiz hayallerimiz var, hedeflerimiz var. Yeni Anayasa, Yeni Türkiye hayalimiz var.2009 Yılında kaybedilen seçimin faturasının sadece 5 yıl değildir.2009 yılında göreve gelen CHP zihniyeti Yörük şehri olan Antalya’mızda yüzde 99’u Müslüman olan bir ülkede bizim kültürümüze uymayan bira festivali organizasyonu yaparak, milletimizin değerleri ve inançları ile adeta alay etti. Antalya’ya bir çivi bile çakmayan başkan olarak tarihe geçti.30 Mart tarihinde hizmete susayan Antalyalı hemşehrilerimiz Büyükşehir’de yeniden Menderes Türel başkanımızı göreve getirdi.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Genişletilmiş Yerel Yönetimler Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN