Üniversiteler Arası Masa Tenisi Şampiyonası Sona Erdi

Giriş Tarihi: 24.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 11:29
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen Üniversiteler Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası final karşılaşmalarıyla sona erdi.
Kemer’deki 5 yıldızlı bir otelde 19 Mart’ta başlayan ve 79 üniversite takımından 400’e yakın sporcunun mücadele ettiği şampiyonada final maçları oynandı. Erkek ve kız takımlar ve ferdi kategorilerdeki final müsabakalarında sporcular kıyasıya mücadele ederken, takım arkadaşları da alkışlarıyla destek oldu.
Şampiyona sonucunda üniversite takımları kategorisinde kızlarda Çukurova Üniversitesi birinci, İstanbul Üniversitesi ikinci, Akdeniz Üniversitesi üçüncü; Erkekler takım kategorisinde Marmara Üniversitesi birinci, Girne Amerikan Üniversitesi ikinci, İnönü Üniversitesi üçüncü oldu.
Ferdi klasmanda ise kızlarda Çukurova Üniversitesi’nden İpek Karahan birinci, İstanbul Üniversitesi’nden Gökçenur Güngör ikinci, Marmara Üniversitesi’nden Sanem Ezgi Şahin ve Kocaeli Üniversitesi’nden Esme Pınar Ergül üçüncü oldular. Ferdi erkeklerde ise Marmara Üniversitesi’nden Gencay Menge birinci, Girne Amerikan Üniversitesi’nden Özgün Öztürk ikinci yine Girne Amerikan Üniversitesi’nden Hüseyin Durmaz ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nden Mehmet Deniz üçüncü oldular. Dereceye giren takım ve sporculara ödülleri, otelde düzenlenen törenle verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversiteler Arası Masa Tenisi Şampiyonası Sona Erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN