Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ATSO’dan Üyelerine Hannover Sanayi Fuarı’nda Ücretsiz Tanıtım Fırsatı

Giriş Tarihi: 26.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
ATSO’dan Üyelerine Hannover Sanayi Fuarı’nda Ücretsiz Tanıtım Fırsatı
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Antalya markalarına fuar tanıtım desteğine, 13-17 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Hannover Messe Sanayi Fuarı ile devam ediyor.
Endüstriyel otomasyon, enerji, endüstriyel ekipman, otomasyon, Ar-Ge gibi sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmaların katılacakları fuarda ATSO, üyelerinin tanıtım faaliyetlerine destek vermek üzere bir stantla yer alacak.
Fuarla ilgili açıklamalarda bulunan ATSO Başkanı Davut Çetin, "Hannover Messe Sanayi Fuarı, alanında dünyanın en önemli fuarlarından bir tanesi. Geçen yıl fuara 65 ülkeden 174 bin ziyaretçi katıldı. ATSO olarak üyelerimize bu fuarda hiçbir ücret ödemeden tanıtım imkanı sunuyoruz. Üyelerimiz fuarda açılacak ATSO standında katılımcılar ile görüşme yapabilme ve kataloglarını açılacak stantta sergileyerek tanıtım yapabilme olanağı bulacaklar" diye konuştu.
2015 yılı içerisinde 4 uluslararası fuarda ATSO üyelerinin tanıtımlarını ücretsiz yapma imkanına sahip olacaklarının altını çizen Çetin, "Almanya’da düzenlenen fuar da bunlardan birisi. Üyelerimizi yurtdışı pazarlara açmak amacıyla ATSO olarak sektörel kümeler kurarak önemli projeler yürütüyoruz. Ekonomimizin en önemli sorunlarından birisi cari açık. Cari açığı azaltmak için üretmek ve üretileni yurt dışına da satabilmek gerekiyor. Antalyalı üreticilerin yurtdışı bağlantıları kurarak yeni pazarlara açılmaları hem Antalya hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır. Bu tür fuarlar yeni pazarlara açılmak, yeni bağlantılar kurmak ve sektöre ilişkin gelişmeleri yakından izlemek için önemli fırsatlar sunuyor" ifadelerini kullandı.
Çetin Hannover Sanayi Fuarı’na katılmayı düşünen ancak stant açmak istemeyen üyelerin, ATSO tarafından ücretsiz sunulan bu imkanı iyi değerlendirmelerini diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATSO’dan Üyelerine Hannover Sanayi Fuarı’nda Ücretsiz Tanıtım Fırsatı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN