Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Photoantalya’da Başvurular Sona Erdi

Giriş Tarihi: 28.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Photoantalya’da Başvurular Sona Erdi
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) 133’üncü Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Antalya konulu fotoğraf yarışmasında başvurular tamamlandı.
Uluslararası Antalya Basın Fotoğrafı Günleri kapsamında düzenlenen PhotoAntalya Antalya konulu fotoğraf yarışmasında yarışma tamamlandı. 17 gün boyunca PhotoAntalya etiketiyle paylaşılan fotoğrafların yarıştığı yarışmada, 8 bini aşkın fotoğraf sisteme girdi. ATSO Başkanı Davut Çetin’in “Antalyta’nın tanıtımı için çok önemli bir yarışma” diye nitelendirdiği etkinliğe Antalya’nın yanı sıra Türkiye’nin pek çok bölgesinden katılım gerçekleşti.
JÜRİ BAŞKANI SEVEN
Jüri Başkanlığı’nı İnstagram’ın fenomen ismi Mustafa Seven’in yapacağı jüride Seven’in yanı sıra Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilal Arık, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Öner Şan ve Ümit Kozan, ATSO Basın Birimi’nden Orhan Çakmur, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ve ATSO Başkan Yardımcısı Mustafa İssi yer alıyor. 1 Nisan’da toplanarak fotoğrafları değerlendirecek olan jürinin kararı ATSO’nun kuruluş yıldönümü olan 3 Nisan’da açıklanacak.
15 ESER SEÇİLECEK
Yarışmanın sonunda jürinin değerlendireceği fotoğraflar arasından 15’i ödül alarak sergilemeye değer olarak seçilecek. Birinciye 3 bin, ikinciye 2 bin, üçüncüye bin lira ödül verilecek yarışmada 12 eserde sergilemeye değer olarak seçilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Photoantalya’da Başvurular Sona Erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN