Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 1.4.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 11:11
Antalya OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı Yapıldı
Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Müteşebbis Heyeti mart ayı toplantısını gerçekleştiren Antalya Valisi Muammer Türker, Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu.
Antalya Valisi Muammer Türker başkanlığında Antalya OSB toplantı salonunda yapılan toplantıya, Vali Yardımcısı Mehmet Yavuz, OSB Müteşebbis Heyeti Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih İncir ile müteşebbis heyeti üyeleri katıldı.
Aralık 2014 ve Ocak 2015 aylarına ilişkin mizanların onaylandığı toplantıda, sanayicilerin çeşitli konulardaki talepleri görüşülerek karara bağlandı.
Antalya OSB’de faaliyet gösteren firmaları da her fırsatta ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Türker, elektrikli araçlar konusunda üretimi konusunda çalışmalar yapan Motorlu Araçlar Fabrikasında incelemeler yaptı. Burada prototip olarak üretilen bir aracın kaportasının sağlamlığını balyoz vurarak test eden Vali Türker, elektrikle çalışan prototip bir kamyoneti sürerek ilgililerden bilgi aldı.
Daha sonra paketlenmiş kuruyemiş üretimi konusunda faaliyet gösteren Prenses Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. firmasında incelemelerde bulunan Vali Türker, Genel Müdür Doğan Can’dan üretimin her safhasına ilişkin bilgi aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN