Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İhlas Koleji Spor Kulübü, İlk Ulusal Yarışmasında

Giriş Tarihi: 3.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF) tarafından düzenlenen 6. Kahraman Bagatır İlkbahar Okları Yarışması, Antalya’da 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde başlarken, İhlas Koleji Spor Kulübü yarışmaya 2 sporcuyla katılıyor.
Kolej olarak ilk ulusal yarışmaya katıldıklarını söyleyen İhlas Koleji Spor Kulübü Antrenörü Sadık Özaydın, "Burada sadece kolejimizin spor kulübünün değil, kolejimizde öğrenci olan sporcular da var. Biz ilk defa ulusal bir yarışmaya katılıyoruz. Bizim amacımız bu ortamın içerisinde yer almak, Ata sporumuzun içerisinde yer almak. İhlas Koleji Spor Kulübü’nü bu platformda çok iyi yerlere taşımak istiyoruz. Bizim için biraz zamana ihtiyaç var. Sporcularımızın her geçen gün biraz daha yukarılara çıktığını görmek bizi mutlu ediyor. Hem kendi kolejimizin spor kulübünde yer alan sporcuların hem de İhlas Koleji’nde okuyan sporcuların burada yarışları var. Hepsini tebrik ediyorum. Diğer bütün sporculara başarılar diliyorum" dedi.
İhlas Koleji Spor Kulübü Antrenörü Sadık Özaydın, Ata sporuna katkıların süreceğini belirterek, "Buraya spor kulübü olarak 2 tane sporcuyla geldik ama İstanbul’da bıraktığımız çok sporcu var. 30’a yakın sporcumuz var. Bunların biraz zaman ihtiyacı var. Ata sporumuza biz de katkı sağlamak istiyoruz. Ata sporumuzun önemini biliyoruz. Bu platformda Türkiye Okçuluk Federasyonu’nun bu spora çok fazla katkı verdiğini biliyoruz. Biz onların desteğini görüyoruz. Çalışmalarımıza devam ediyoruz" diye konuştu.
İhlas Koleji Spor Kulübü olarak amaçlarının milli takıma sporcu göndermek olduğunu ifade eden Özaydın, "En büyük gayemiz milli sporcular çıkarabilmek. Tabi bunun için de biraz zamana ihtiyacımız var. Bunun için de biraz daha fazla çalışmamız gerekecek" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İhlas Koleji Spor Kulübü, İlk Ulusal Yarışmasında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN