Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tonbul’un Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Giriş Tarihi: 8.4.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 14:42
Tonbul’un Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü Mesajı
Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında Türk milletinin polisine her zaman güvendiği ve her türlü desteği verdiğini bildirerek, vatandaşların duyduğu güveni zedelememek ve onlara en iyi ve en kaliteli hizmeti vermenin öncelikli hedefleri arasında bulunduğunu bildirdi.
İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul mesajında, Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak hizmet politikalarının, polise yasalarla verilen güvenlik ve huzuru sağlama hizmetlerini, vatandaşın memnuniyeti, personelin değeri ve önemi de göz önünde bulundurularak, Antalya’da en kısa sürede, en iyi, en verimli şekilde Toplum Destekli Polislik Projesi çerçevesinde kendisini sürekli yenileyip geliştirerek yerine getirmek olduğunu bildirdi.
Vatandaşın hak ettiği sevgi, ilgi ve desteğin ortaya konulması, hizmetler yürütülürken modern kamu yönetiminin bütün gereklerinden yararlanılması, ortak akıl ve ortak vizyon ile çalışmanın başarılar getireceği bilinci ile vatandaş odaklı yönetim anlayışının yerleştirilmesinin vazgeçilmezlerinden olduğunu bildiren Tonbul mesajında şunları kaydetti:
"Türk Milleti polisine her zaman güvenmiş ve her türlü desteği vermiştir. Vatandaşlarımızın bizlere duyduğu güveni zedelememek ve onlara en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek öncelikli hedeflerimizdendir. Sevgi, adalet, eşitlik, sabır, hoşgörü ve nezaketin halkla bütünleşmenin temel anahtarı olduğunu aklımızdan çıkarmamaktayız. Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170. yıldönümünü kutladığımız bu günlerde, aziz vatanımızın korunması için vatan ve bayrak uğruna, ülkenin her köşesinde huzur ve güvenliğin, emniyet ve asayişin sağlanması için canlarını feda ederek makam ve rütbelerin en yücesi şehitlik mertebesine yükselen kahraman şehitlerimizi rahmetle, minnetle ve şükranla anarken aziz hatıraları ve manevi huzurları önünde saygıyla eğiliyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tonbul’un Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN