Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Böcek, 100 Kişiyi ‘Çanakkale’ye Uğurladı

Giriş Tarihi: 12.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 12.4.2015 23:34
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Çanakkale’de Bin Şehit Antalya’da Bin Yürek” projesi kapsamında şehit aileleri, gazi ve katılımcı 100 kişiyi Çanakkale’ye yolcu etti.
Konyaaltı Belediyesi, Antalya Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde paydaş kurum ve kuruluşlar tarafından hazırlanan “Çanakkale’de Bin Şehit Antalya’da Bin Yürek” projesine tam destek veriyor.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, proje kapsamında şehit aileleri, gazi ve katılımcı 100 kişiyi kahramanlık destanın yazıldığı Çanakkale Gelibolu Yarımadası’na uğurladı.
Konyaaltı Belediyesi önünde toplanan kafileyi “hayırlı yolculuklar” dilekleriyle uğurlayan Başkan Muhittin Böcek, “Proje katılımcısı 100 kişiyi Çanakkale’ye geziye götürmek istedik. Bu cennet
vatanın ne şekilde kazanıldığını, bir toprak parçasının nasıl vatan haline geldiğini en iyi Çanakkale Şehitliği ziyaretiyle anlayabiliriz. Bu düşünceyle bugün iki otobüsle vatandaşlarımızı Çanakkale Gelibolu Yarımadası’na uğurluyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Böcek, 100 Kişiyi ‘Çanakkale’ye Uğurladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN