Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Prof. Dr. Bozcuk’a Ulusal Kanser Araştırmaları İkincilik Ödülü

Giriş Tarihi: 28.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 12:07
Prof. Dr. Bozcuk’a Ulusal Kanser Araştırmaları İkincilik Ödülü
22-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Riu Otel’de düzenlenen “21. Ulusal Kanser Kongresi”ne katılan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Medikal Onkoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hakan Bozcuk, “Ulusal Kanser Araştırmaları” ikincilik ödülünü almaya hak kazandı.
Türk Tıbbi Onkoloji, Türk Pediatrik Onkoloji Grubu ve Türk Radyasyon Onkolojisi Dernekleri’nin ev sahipliğiyle 22-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Riu Otel’de düzenlenen 21. Ulusal Kanser Kongresi, yoğun katılıma ev sahipliği yaptı.
Türkiye ve dünyanın dört bir yanından konusunda uzman bilim insanlarının katıldığı kongrelerinin, kanser alanındaki önemli bilimsel gelişmelerin sunulduğu, kurumsal ve sosyal sorunların tartışıldığı en önemli fırsatlardan biri olduğunu söyleyen Prof. Dr. Hakan Bozcuk, “Bu ödül yardımcı araştırmacılarımla beni, gururlandırdı” diye konuştu. Aldığı ödülün kendisi için çok anlamlı olduğunu belirten Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Medikal Onkoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hakan Bozcuk, “Onkoloji alanında daha da yeni başarılara imza atmaya hazırlanıyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof. Dr. Bozcuk’a Ulusal Kanser Araştırmaları İkincilik Ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN