Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Manavgat Yolları Asfaltlanıyor

Giriş Tarihi: 19.6.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 12:08
Manavgat Yolları Asfaltlanıyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde yol bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler Manavgat’ın Karaöz, Aksaz, Belenobası ve Gebece beldelerinde asfaltlama çalışmalarına başladı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri Manavgat’ın Karaöz, Aksaz, Belenobası ve Gebece grup yolunun bakım onarımını tamamlayarak asfalt çalışmalarına başladı. 22 kilometre uzunluğunda olan grup yolunun bozulan kısımları sökülerek tekrar onarıldığı, yol şarampollerinin temizlendiği belirtildi. Bakım onarım çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte filler adı verilen malzeme ile yol tesviye edilerek satih kaplama asfalt çalışmalarına başlandığı ifade edildi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin, Kırsal ve Hizmetler Daire Başkanlığı Yollar Şube Müdürü Fatih Taşkın asfalt döküm çalışmalarını yerinde inceledi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin, ilçelerde konkasör tesisi kurarak yol bakım onarımında ve asfaltlanmasında kullandığı malzemeyi kendisinin ürettiği, böylece hem zamandan hem de maddi yönden kazandığı bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat Yolları Asfaltlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN