İbradı Ve Murapaşa Belediyeleri El Ele

Giriş Tarihi: 24.6.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 15:19
İbradı Ve Murapaşa Belediyeleri El Ele
Geçtiğimiz günlerde imzalanan bir protokolle kardeş Belediye olan İbradı Belediyesi ile Antalya Muratpaşa Belediyesi ortak proje çalışmalarına devam ediyor.
Antalya Muratpaşa Belediyesi Kütüphane Müdürü Hüseyin İşçan, Dış İlişkiler Müdürü Tuna Hatipoğlu,Dış İlişkiler Şefi Ali Hakan Yatgın, Huzurevi Müdürü Emin Nevruz,Kültür İşleri Müdürü Deniz Demirel, Kültür İşleri Koordinatörü İlke Türkdoğan ilçeye gelerek İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru’yu makamında ziyaret ettiler.
İbradı Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Yılmaz ile Belediye Meclis üyesi Mehmet Albayrak’ın da hazır bulunduğu ziyarette kardeş belediye protokolü çerçevesinde ilçede gerçekleştirilmesi planlanan projeler konuşuldu. Ziyarette ayrıca İbradı Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Altınbeşik Üzüm Turizm ve Kültür Festivali’nin de Muratpaşa Belediyesi’nin katkılarıyla daha geniş kitlelere ulaşması görüşüldü.
Proje kapsamında ilçede kurulacak olan kütüphane binası olarak belirlenen tarihi belediye binasını da yerinde inceleyen heyet, ilçenin Düğmeli Evleri, Arapastı Kestanesi gibi pek çok tarihi değerini ziyaret ederek bilgi aldılar.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru İbradı’da yaşanan büyük değişimin Muratpaşa Belediyesi’nin katkılarıyla hızlanacağına dikkat çekerek Muratpaşa Belediyesi’nin İbradı’ya gösterdiği hassasiyetten dolayı Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İbradı Ve Murapaşa Belediyeleri El Ele
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN