Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir’den 100 Yaşındaki Emine Nine’ye Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Giriş Tarihi: 3.7.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 14:24
Antalya Büyükşehir Belediyesi, “Evde Bakım Hizmeti”nden yararlanan Emine Muazzez Acun’un 100’üncü yaş günü için sürpriz yaparak pasta hazırladı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi evde bakım hizmeti verdiği Emine Muazzez Acun’un 100’üncü yaşında, sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Kutlama Emine Muazzez Nine’nin 83 yaşındaki oğlu Yüksel Ceyhan Karagöz ve 72 yaşındaki gelini Yaşar Karagöz’ün yaşadığı evde gerçekleşti. Karşısında kalabalık gurubu gören Emine Muazzez Nine şaşkınlığını gizleyemezken, duygulanıp gözyaşı döktü.
Rahatsızlığı nedeniyle doğum günü partisine katılamayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel mesaj göndererek Emine Muazzez Nine’nin doğum gününü kutladı.
OĞLU VE GELİNİNDEN TEŞEKKÜR
Doğum günü kutlamasının ardından, yaşlılık nedeniyle yürüme bozukluğu yaşayan 83 yaşındaki Yüksel Ceyhan Karagöz’e rahat yürüyebilmesi için walker verildi. Yüksel Karagöz, “Beni çok mutlu ettiniz. Daha önce çok zorlanıyordum. Şimdi zorlanmadan yürüyerek kendi işimi kendim halledebileceğim” dedi.
72 yaşındaki Yaşar Karagöz ise Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerine sürprizlerle dolu bir gün yaşatmasından dolayı teşekkür etti. Yaşar Karagöz, “Büyükşehir’in verdiği hizmetlerden çok memnunuz. Her zaman zor anımızda imdadımıza koşuyor. Annem için pastamız geldi. Çiçeğimiz geldi. Eşimin rahat yürüyebilmesi için walker geldi. Eşim aynı zamanda işitme sorunu yaşıyor. Bu yüzden İşitme cihazı bekliyoruz. Umarım yakın zamanda işitme cihazımıza da kavuşuruz. Gerçekten bu hizmeti yapandan ve vesile olandan Allah razı olsun” diye konuştu.
İKİ BİN 732 KİŞİYE EVDE BAKIM HİZMETİ
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Evde Bakım Hizmeti projesi ile kayıtlı 2 bin 732 kişiye sağlıktan, kişisel bakıma birçok konuda hizmet ulaştırıldığı, Evde Bakım Hizmeti ile evlerinde ziyaret edilen ekonomik yoksunluk içindeki engelli, yaşlı ve yatalak durumdaki vatandaşların ücretsiz muayene ve diş tedavilerinin yanı sıra öz bakımdan ev temizliğine, alışverişten fatura ödenmesine kadar hayatı kolaylaştıracak tüm hizmetlerinin yapıldığı belirtildi. Hhastaneye gitmesi gereken hastalar için ilgili bölümden randevu alındığı kaydedildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir’den 100 Yaşındaki Emine Nine’ye Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN