Büyükşehir’den Alanya Aliefendi’ye Geniş Ve Modern Yol

Giriş Tarihi: 5.7.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
Büyükşehir’den Alanya Aliefendi’ye Geniş Ve Modern Yol
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’nın Demirtaş bölgesi içinde yer alan Aliefendi Mahallesi’nin yolunu genişleterek yeniden asfaltlıyor.
Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, mahallenin içinden geçen yaklaşık 4,5 kilometrelik yolda önce genişletme çalışması yaptı. Daha sonra kalıcı olması için yol dolgu malzemesi ile sıkılaştırıldı. Bakım onarım çalışmalarının ardından Aliefendi yolunda asfalt çalışması başlatıldı. Satıh asfaltla kaplanarak modernize edilen yol mahalle sakinlerinde sevinç yaratı.
Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Aliefendi Mahallesi Muhtarı Yusuf Apaydın ve mahalle sakinleriyle birlikte asfalt çalışmalarını denetledi. Mahalle Muhtarı Yusuf Apaydın, “Kısa süre önce yol sorununu Milletvekilimiz Sena Nur Çelik ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e iletmiştik. Sağ olsunlar kısa sürede yolumuzu genişletip asfaltladılar. Çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Hüseyin Güney, “Alt yapısını tamamladığımız yollarda belirlenen program doğrultusunda asfaltlama çalışmaları yapıyoruz. Çalışmalarımız yaz boyunca sürecek” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir’den Alanya Aliefendi’ye Geniş Ve Modern Yol
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN