Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Döşemealtı Belediye Personeline Ve Ailelerine 5 Yıldızlı İftar Sofrası

Giriş Tarihi: 15.7.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Döşemealtı Belediye Personeline Ve Ailelerine 5 Yıldızlı İftar Sofrası
Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, belediye personeline ile iftarda buluştu. Hizmet binası önüne kurulan iftar sofrası şehrin takımı Antalyaspor’un kırmızı-beyaz renkleriyle süslendi.
Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in isteği doğrultusunda belediye hizmet binası önündeki boş alanda özel olarak iftar sofrası hazırlandı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından sandalye ve masalar Antalyaspor’un kırmızı-beyaz renklerle süslendi.
YAKLAŞIK BİN PERSONEL KATILDI
Döşemealtı Belediyesi tarafından hizmet binası önünde düzenlenen ilk ve en büyük personel sofrasına ailelerin de davet edilmesi ilgiyi daha da arttırdı. Yaklaşık bin kişinin aynı anda orucunu açıp dua ettiği iftar sofrasına Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in yanı sıra, Başkan Yardımcıları Naci Alın ve Zafer Yörük, Belediye Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri de eşleri ve çocuklarıyla katıldı.
BAŞKAN GENÇ’İN TALİMATIYLA BAYRAM ÖNCESİ MAAŞLAR YATIRILDI
Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, şirket çalışanları dahil tüm personel maaşlarının bayram öncesinde hesaplara yatırıldığının müjdesini verdi. Memurların sendikal hakları, işçilerin zamlı maaşları ve sözleşmeden doğan farklarının bir kısmı ile şirket üzerinden çalışanlara yaklaşık 2 Milyon Lira ödeme yapıldı.
İMKANLARIMIZ ÇOK DAHA İYİ OLACAK
Başkan Genç, “İlçe sınırlarımız 3 katına çıkmasına rağmen azimli ve gayretli çalışmalarınızla vatandaşımıza belediyecilik hizmetlerini eksiksiz ulaştıran siz değerli çalışma arkadaşlarıma ve ailelerinize teşekkür ediyorum. Esas olan alın teri kurumadan emekçinin hakkını vermektir, bunun farkındayız ve gereğini yapabilmek için de tüm imkanlarımızı zorladığımızı bilmenizi istiyorum. Şartlar daha da iyi olacak ama biraz daha zamana ihtiyacımız var. Benim tek istediğim mutlu, huzurlu ve alın terinin karşılığını alabilen personelle ilçemiz de ki tüm sorunları birer birer çözmektir” dedi.
ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN BİRLİKTE GELECEĞİZ
Belediyenin mali yapısından da bahseden Başkan Genç, “Belediyemiz de gelir gider dengesini 1 yıl sonunda oluşturmuş olsak da mali açıdan hala çok zor durumda olduğumuzu benim gibi sizler de biliyorsunuz. Buna rağmen şirket işçisinden, memuruna, hizmetlisinden amirine kadar tüm arkadaşlarımın mağdur olmaması için söz verdiğim gibi bayram öncesi maaşlar ile diğer haklar yatırıldı.”
Personelin Ramazan Bayramı’nı da tebrik eden başkan Turgay Genç, “hepimize ailelerimizle, sevdiklerimizle mutlu, huzurlu ve güzel bir Ramazan Bayramı dilerim” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Döşemealtı Belediye Personeline Ve Ailelerine 5 Yıldızlı İftar Sofrası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN