Hayırseverler Tekerlekli Sandalye Bağışında Bulundu

Giriş Tarihi: 15.7.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Hayırseverler Tekerlekli Sandalye Bağışında Bulundu
Antalya’nın Alanya ilçesi’nde yaşayan Ali Seki ve Mehmet Toraman, Alanya Belediyesi Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi’ne 4 tane tekerlekli sandalye bağışında bulundu.
Alanya’da yaşayan Ali Seki ve Mehmet Toraman, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek, Belediye bünyesinde hizmet veren Engelsiz Park ve Yaşam Merkezi’ne 4 tane tekerlekli sandalye bağışında bulundu. Engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak adına dönem dönem bu yardımları gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirten Seki ve Toraman, ’’Bu yardımlarımız umarız topluma örnek olur.Tek dileğimiz bu tür bağış yapan kişilerin artması’’ dedi.
Tekerlekli sandalyeleri teslim alan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise “Hayırsever vatandaşlarımıza bu anlamlı davranışları için kutluyorum. Yapmış oldukları 4 tekerlekli sandalye bağışıyla, ihtiyacı olan engelli bireylerin toplum içerisindeki yaşamını kolaylaştırmış olacaklar. Bizler de, Alanya Belediyesi olarak hayırseverlerle ihtiyacı olan kişileri bir araya getirmek amacıyla köprü oluşturmaya devam edeceğiz’’ diye konuştu.
Başkan Yücel, Ali Seki ve Mehmet Toraman’a desteklerinden ötürü teşekkür ederek, plaket takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayırseverler Tekerlekli Sandalye Bağışında Bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN