Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Matso, Bin 400 Aileye Gıda Yardımında Bulundu

Giriş Tarihi: 15.7.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Matso, Bin 400 Aileye Gıda Yardımında Bulundu
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi bin 400 aileye gıda paketi yardımında bulundu.
MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, ihtiyaç sahibi bin 400 aileye gıda paketi yardımında bulunduklarını söyledi. Yardımların her yıl olduğu gibi Manavgat merkez ve mahallelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yapıldığını belirten Boztaş, kurum olarak ilçenin ekonomik yapısının gelişmesinin yanı sıra sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında da çalışmalar yürüttüklerini kaydetti. Boztaş, her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteği ile gıda paketlerini komite ve disiplin kurulu üyeleri kanalıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını belirtti.
MATSO, İLÇE ODALARI ARASINDA İLK SIRADA
Öte yandan, 2015 yılının ilk 6 ayında en çok gündeme gelen Ticaret Ve Sanayi Odaları sıralamasında MATSO üst sıralarda yer aldı. Medya Takip Merkezi Ajans Press tarafından ulusal, bölgesel yerel yaklaşık 2 bini aşkın gazete ile dergide yayınlanan haberleri tek tek incelemesi sonrasında sıralama hazırladı. MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Oda olarak çok sayıda çalışmaya imza attıklarını belirterek kurum olarak ülke gündeminde zirvede yer aldıklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Matso, Bin 400 Aileye Gıda Yardımında Bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN