Tütüncü Bürokratlarla Vatandaşı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 15.7.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Tütüncü Bürokratlarla Vatandaşı Ziyaret Etti
Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’ye, Kepez Emniyet Müdürü İlker Ekşi, Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural ve Akdeniz Siyaset Gönüllüleri Derneği başkanı Azmi Ataş ile Çankaya ve Yeşiltepe Mahallesini ziyaret etti.
Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan süresince iftar öncesinde en az 2 mahalle sakinlerini ziyaret etme geleneğini sürdürdü. Her vatandaş buluşmasına meclis üyelerini, partilileri, sivil toplum örgütlerini, hayırseverleri ve bürokratlarını dahil ederek düzenleyen Başkan Tütüncü, bu kez Kepez Emniyet Müdürü İlker Ekşi, Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, Akdeniz Siyaset Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Ataş’ı davet etti. Konuk bürokratlar ve dernek üyeleri, Tütüncü’nün çalışmalarını yakından görme fırsatı buldu. Kepez Belediyesi’nden hizmet otobüsünde birlikte hareket eden grup, önce Çankaya Mahallesi’ne, ardından Yeşiltepe Mahallesine gitti. Buradaki muhtarların yönlendirmesiyle ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine giden grup, vatandaşla sohbet etti. Ardından Yeşiltepe ve Çankaya Mahallelerinde belediyenin düzenlediği iftar sofralarına katılan grup, yüzlerce Kepezliyle birlikte iftar açtı.
İftar sofralarında kısa bir konuşma yapan Tütüncü, katılımlarından dolayı bürokratlara, iftar alanlarının temizliğinden, güvenliğinden ve yemek dağıtımından sorumlu belediye personeline teşekkür etti. Herkesin evinde yiyecek yemeği, içecek suyu olduğunu hatırlatan Tütüncü, belediyesince mütevazi iftar sofraları kurulmasının amacının, komşuluk ilişkilerini güçlendirmek olduğunu söyledi. Ramazanın birleştirici bir yönü olduğuna değinen Tütüncü, bu vesileyle mahalle sakinlerini bir araya getirdiklerini söyledi.
MİSAFİRLERİNİ TERASTA AĞIRLADI
Daha sonra Masa Dağı’ndaki Seyir Terası’na giden grup, çay içip sohbet etti. Belediyesinin yaptığı ve yapacağı çalışmaları konuklarına anlatan Tütüncü, gecenin sonunda toplu hatıra fotoğrafı çektirerek günü ölümsüzleştirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tütüncü Bürokratlarla Vatandaşı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN