Tütüncü İlk Bayramlaşmayı Personeliyle Yaptı

Giriş Tarihi: 15.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Tütüncü İlk Bayramlaşmayı Personeliyle Yaptı
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye personeliyle bayramlaştı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her bayramda olduğu gibi bu Ramazan Bayramı öncesinde de ilk bayramlaşmayı personeliyle gerçekleştirdi. Başkan Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personeliyle makam odasında bayramlaştı. Başkan Tütüncü, geleneksel bayramlaşma töreninde başkan yardımcılarıyla birlikte tüm çalışanlarının tek tek ellerini sıkarak, bayramlarını kutladı. Bayramlaşma töreninde personele çikolata ikram edildi.
İlk bayramlaşmayı, belediye personeli ile yaptıklarını belirten Tütüncü, “Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da ilk bayramlaşmamızı mesai arkadaşlarımızla belediyemizde gerçekleştirdik. Personelimizin her birisini bir ailenin fertleri olarak gördük, görmeye de devam edeceğiz” dedi.
Kepezlilerin, Ramazan Bayramı’nı, huzur ve mutluluk içerisinde geçirebilmeleri için her türlü tedbiri aldıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Veterinerlik Müdürlüğü ekiplerimiz gereken her türlü tedbiri aldılar. Vatandaşlarımıza güzel bir bayram armağan edebilmenin gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tütüncü İlk Bayramlaşmayı Personeliyle Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN