Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Manavgat Emniyetine 5 Yeni Araç

Giriş Tarihi: 16.7.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Manavgat Emniyetine 5 Yeni Araç
Antalya’nın Manavgat ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne hayırseverlerin katkılarıyla 5 tane hizmet aracı alındı.
Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği yönetim kurulunun çabaları ve Manavgatlı hayırseverlerin katkılarıyla 5 araç alındı. 5 yeni araç Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlere kurban kesimi ve dualar eşliğinde teslim edildi.
Manavgat Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmakta olan otolardan bir kısmının eski model olmasından dolayı yenilenmesi gerektiğinden, Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı İşadamı Niyazi Ünal ve yönetim kurulunun çabalarıyla ve Manavgat halkının katkılarıyla 5 adet yeni araç alındı. Alınan araçlar birimlere teslim edildi” denildi.
Araçların Manavgatlı hayırseverlerin Manavgat emniyetine bayram hediyesi olduğunu belirten Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı İşadamı Niyazi Ünal “Toplum Destekli Polisliğin bir gereği olarak Manavgat halkımızın desteğiyle emniyet ve asayişin daha etkin sağlanabilmesi için İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün ihtiyacı olan 5 adet aracı hazırlayarak teslimini gerçekleştirdik. Hayırseverlerin destekleri bayram sonrasında da devam edecek. Emniyet Müdürlüğümüze ve ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat Emniyetine 5 Yeni Araç
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN