Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Lekesiz, “Suruç’taki Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz”

Giriş Tarihi: 21.7.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 08:54
MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Lekesiz, “Suruç’taki Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz”
MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde 32 kişinin ölümüne 100’den fazla kişinin yaralanmasına neden olan patlamayla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye’nin istikrarsızlığı için çabalayan mihrakların eylemlerinin hedefine ulaşamayacağını belirterek, saldırıyı şiddetle kınadıklarını bildirdi.
Türkiye’nin bölgesinde ve dünyadaki yerini hazmedemeyenlerin, kötülük pompalamaya, ölüm kusmaya devam etse de, Anadolu kardeşliğini bozamayacaklarını bildiren MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz, açıklamasında şunları kaydetti:
“Terör, bir süreliğine topluma zarar verse de, yok olmaya mahkumdur. Yüzyıllar boyu, her türlü zorluk ve acıya birlikte göğüs gererek galip çıkmayı başaran milletimiz, yolundan ve kardeşlik ikliminden uzaklaşmadan yürüyüşünü sürdürecektir. Terörün, milleti, dini, iyisi, kötüsü, haklısı, haksızı ve hiç bir mazereti olamaz. Terör, terördür, kimden gelirse gelsin, kime yapılırsa yapılsın, hangi gerekçeye sahip olursa olsun, karşısındayız. Menfur olayın, her türlü etnik, dini ve mezhepsel unsurun bu topraklarda birlikte yaşamaya devam edeceğine olan inancımızı bozamayacağını ifade eder, patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımızda Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz.’’
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Lekesiz, “Suruç’taki Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN