Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Salih Altun Resmen Aday Adayı

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:17
Salih Altun Resmen Aday Adayı
Bitlis vali yardımcılığı görevinden geçtiğimiz günlerde istifa eden Salih Altun, Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.
AK Parti İl Başkanlığı’na giderek milletvekilliği aday adaylığı komisyonuna müracaatını yapan Bitlis vali yardımcısı Salih Altun, daha sonra İl Başkanı Yusuf Demirci’yi ziyaret ederek, resmi başvurusunu yaptı.
2015 Genel seçimlerinin Türkiye’ye ve Ardahan’a hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Altun, konuşmasını şöyle sürdürdü,
’’Ardahan’a olan sevgim, bağlılığım ve Ardahanlıya hizmet etmek isteyişimi samimiyetle gösterebilmek adına Allah’ın izniyle bir siyaset yoluna girmiş bulunuyoruz. Tabi ki bu yarış Ak Parti’ye gönül vermiş insanlar arasında geçecek olan centilmen bir yarıştır. Aday adayı olan herkes bu partinin bir neferi olarak, Ak Parti’nin 2002 yılından bu yana ortaya koymuş olduğu yeni Türkiye vizyonuna hizmet etmek için, barış ve kardeşliğe hizmet etmek için, daha müreffeh daha kalkınmış bir Türkiyeyi hep beraber oluşturmak için, yine Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu yeni Türkiye ideali ve yine Sayın başbakanımız, genel başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun devam ettirmekte olduğu bu yeni Türkiye idealini gerçekleştirmek için herkes bir mücadele içerisine girmiştir. Dolayısıyla bu mücadele, bu aday adaylığı yarışı inşallah partimize ve ülkemize hayırlı olur. Şayet en başta tabi ki Yüce Allah’ın nasip etmesi halinde, daha sonrada gerek parti yönetimimiz uygun görmesi halinde, halkımızın uygun görmesi ve en sonunda aday olmamız halinde bize verilen emaneti en iyi şekilde yerine getireceğiz. Şayet uygun görülür de aday olursak biz herkesle tek tek iletişim kurarak, Ak Partili olmayanları da ikna ederek Ardahan’a bir milletvekili yetmez iki tane milletvekilini almak istiyoruz diyerek yolumuza devam edeceğiz ve inşallah bu bayrağı bugüne kadar getirildiği yerden daha da ileriye götüreceğiz.’’ Şeklinde konutu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Salih Altun Resmen Aday Adayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN