’da ”Güvenli Gençlik Ve Güvenli Gelecek” Projesi

Giriş Tarihi: 11.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Ardahan’da ”Güvenli Gençlik Ve Güvenli Gelecek” Projesi
Emniyet Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği tarafından, lise öğrencilerine yönelik, ”Güvenli Gençlik ve Güvenli Gelecek” projesi kapsamında, yaklaşık 1000 öğrenciye suçörgütlerine ve terör örgütlerine karşı ortak mücadele anlatıldı.
Ardahan Emniyet Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği tarafından, Ardahan merkezindeki liselerde öğrenim gören 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik olarak, ”Güvenli Gençlik ve Güvenli Gelecek”? projesi kapsamında, Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli bilgilendirme konferansları düzenlendi.
Polis Memuru Aykut İçerli tarafından Yunus Emre Anadolu Lisesinde verilen seminer’de,
Gençlik dönemi, Arkadaşlık seçimi birlikte yaşama konu başlığı altında ülkemiz aleyhinde faaliyetler gerçekleştiren suç örgütlerine karşı ortak mücadele bilinci geliştirerek, özellikle geleceğin teminatı olan gençlerin örgütlerin eleman kazanma çalışmaları konusunda bilinçlendirmek, birlikte yaşama kültürünü pekiştirmek gibi konularda öğrenciler bilinçlendirildi.
Polis Memuru Aykut İçerli, seminer sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada emniyet olarak suç ve suçlularla mücadele etmenin görevleri olduğunu belirterek, ’’Asayişi ve huzuru sağlamak görevimiz fakat bunu yaparken toplumdaki vatandaşlarımızla ve öğrencilerimizle el birliği halinde çalışma yapmamız gerektiğini biliyoruz. Çünkü biz onlar için burada varız’’ şeklinde konuştu.
bilgilendirme seminerleri düzenlendi. Seminerler öğrenci ve öğretmenler tarafından ilgiyle takip edildi.
Konferansa katılan öğrencilere emniyet müdürlüğü tarafından hazırlanan çeşitli hediyeler verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ardahan’da ”Güvenli Gençlik Ve Güvenli Gelecek” Projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN