Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sarcar, ‘Umut Tacirliği Yapanlar Hesap Vermeli’

Giriş Tarihi: 1.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Sarcar, ‘Umut Tacirliği Yapanlar Hesap Vermeli’
Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Ramazan Sancar, yalancıların patır patır döküldüğü, umut tacirlerinin foyalarının ortaya çıktığı, çamur atmakta mahir olanların aslında yalan çukurunun içine gömülü olduğunu tüm sağlık çalışanlarının gördüğünü belirtti.
Türk Sağlık-Sen Ardahan Şube Başkanı Ramazan Sancar, 14 Mart Tıp Bayramını bayram olarak kutlayamadıklarını söyledi. Sancar, “14 Mart Tıp Bayramını geride bıraktık. Bayram olarak kutlayamadık ama sağlık çalışanları için çok önemli imtihanlarla dolu ve gerçeklerin ortaya çıktığı bir dönem olarak tarihteki yerini aldı.
Yalancıların patır patır döküldüğü, umut tacirlerinin foyalarının ortaya çıktığı, çamur atmakta mahir olanların aslında yalan çukurunun içine gömülü olduğunu tüm sağlık çalışanları gördü.
Kimin çalışandan ve hak mücadelesinde yer aldığı, kimin de çalışanı kandırmaktan başka hiçbir şey yapmadığı bir kez daha ortaya çıktı.
Tüm yurtta toplanan ve döner sermayelerin emekliliğe yansıtılması ve yıpranma payı verilmesi için çalışanların imzaladığı on binlerce dilekçe Genel Merkezimiz tarafından TBMM Dilekçe Komisyonuna teslim edildi “ dedi.
Sancar, ’’TBMM’de siyasi partilerin grup başkan vekilleri ve milletvekilleriyle görüştük. Döner sermayelerin emekliliğe yansımasını, yıpranma payı verilmesini ve çalışanların taleplerinin hayata geçmesini istedik. Çalışanın bu konudaki iradesi ve beyanını ilettik. 13 Martta’da işi bırakarak çalışanların taleplerinin yerine getirilmesini ve sorunlarına çözüm bulunmasını tüm Türkiye’de dile getirdik. Yani kısacası çalışanlar için hem alanlara çıktık hem de çalışmalar yaptık.’’
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sarcar, ‘Umut Tacirliği Yapanlar Hesap Vermeli’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN