Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Deniz’den 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajı

Giriş Tarihi: 18.5.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 16:03
Vali Deniz’den 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajı
Valisi Ahmet Deniz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Vali Deniz mesajında;
“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 96. Yıldönümünü büyük bir heyecan ve coşku ile kutluyoruz.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkması ile başlayan milli mücadelede, düşmana karşı açılan bayrak, geleceğimizin temelini oluşturmuştur. 19 Mayıs 1919 tarihi, Türk Milletinin başka devletlere asla boyun eğmeyeceğinin ve her zaman için bağımsızlık uğruna mücadele edeceğinin bütün dünyaya ilan edildiği önemli bir gündür.
Bu anlamlı günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk, gençlerimize bayram olarak armağan etmiştir. Çünkü gençlerimiz ülkemizin geleceğidir. Onların milli, manevi ve insani değerlere sahip olarak yetiştirilmesi, ülkemizin geleceği açısından çok önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti; vatanı, milleti ve güçlü Türkiye’yi koruma ve devam ettirme ruhunu asla kaybetmeyecek olan Türk gençliğinin, üstün gayret ve başarıları ile sonsuza kadar var olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Aziz Şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Deniz’den 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN