ARÜ, İstanbul Ve Ankara’da Üniversite Adayı Öğrencilerle Buluştu

Giriş Tarihi: 14.7.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
ARÜ, İstanbul Ve Ankara’da Üniversite Adayı Öğrencilerle Buluştu
Üniversitesi (ARÜ), İstanbul ve Ankara’da düzenlenen tercih fuarlarında üniversite adayı öğrenciler ile buluştu. Yeni açılan bölümleriyle her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen üniversitemizle ilgili öğrencilere kapsamlı bilgiler verildi.
Üniversitemiz, ulusal ve uluslararası fuarlara katılmaya devam ediyor. Ardahan Üniversitesi, 3-4-5 Temmuz 2015 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ve 8-9 Temmuz 2015 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odası Congresium’da düzenlenen “Üniversite Tercih Fuarları”na katıldı. Yurt içi ve yurt dışından 110 üniversite ve yükseköğrenim kurumunun katıldığı fuarlarda üniversitemiz standına öğrenciler, veliler ve rehber öğretmenler tarafından büyük ilgi gösterildi.
Yaklaşık 70 bin kişinin ziyaret ettiği fuarlarda Ardahan Üniversitesi yetkilileri üniversite tercihi yapacak öğrencilere üniversitemiz hakkında detaylı bilgiler verdi. Fuarda, Ardahan Üniversitesi’nin akademik, fiziki, kültürel, sosyal yönleri ve olanakları anlatıldı. Tercih yapacak öğrencilere fikir edinebilecekleri tanıtım materyalleri de dağıtıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ARÜ, İstanbul Ve Ankara’da Üniversite Adayı Öğrencilerle Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN