Başkan Köksoy’un Ramazan Bayramı Mesajı

Giriş Tarihi: 16.7.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Başkan Köksoy’un Ramazan Bayramı Mesajı
Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Mesajında Başkan Köksoy. ‘’Mübarek Ramazan ayı suresince Şehrimizde de farz olan oruç tutmanın yanında yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, günahlardan tövbe etme, daha fazla ibadet arzusu yaşanmış olup nihayet bu güzel eylemlerin sonucu bayrama kavuşmuş bulunmaktayız.
Kavuştuğumuz Ramazan Bayramının, kendi manevi iklimini yaşamakla birlikte, büyüklerin, hastaların ziyaretleri, ihtiyaç sahiplerinin gözetilmesi, çocukların sevindirilmesi de hususiyetlerindendir.
Bu kadar güzellikler, iyilikler içerisinde, Ramazan Bayramını, maddi manevi fedakârlıkta bulunarak insanlarımızı sevindirerek, çevremizi şenlendirmek için fırsat saymalıyız.
Bayram sevinç, huzur, hoşgörü ve fedakârlık demektir. Sevincimizin katlanarak büyümesini, Komşu Coğrafyamızda yaşanan savaşların, katliamların, mağduriyet ve mazlumiyetlerin son bularak Ramazan Bayramının ruhuna uygun olarak hoşgörü, fedakârlık ve kardeşlik ikliminin insanlık alemini sarmasını diliyorum.
Bu duygularla tüm Hemşerilerimin, Şehrimizde görev yapan yöneticiler, çalışanlar ve Belediyemiz personelinin aileleri ile birlikte Bayramını tebrik eder refah, huzur kardeşlik ve güzelliklere vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Köksoy’un Ramazan Bayramı Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN