Hain FETÖ’den PKK taktiği

FETÖ’cüler Almanya’da PKK taktiklerini kullanmaya başladı. Kadın ve çocukları öne sürüp camilerde duygu sömürüsü yapan hainler, ‘Biz masumuz’ algısı peşinde

Giriş Tarihi: 2.3.2018 09:28
Hain FETÖ’den PKK taktiği
Yüzyılın en vahşi terör örgütü FETÖ, Avrupa sokaklarına kurduğu çadırlarda sürdürdüğü kara propagandasına simdi camilere mektup göndererek devam ediyor. FETÖ'cüler, camilere altı sayfalık mektup göndererek, tutuklu bulunan örgüt üyelerini masum göstermeye çalışıyor.

AKIL HOCALARI PKK
FETÖ'nün kara mektubunda kadın ve çocuklar kullanılıyor. Aynı taktiğe kanlı terör örgütü PKK'nın eylemlerinde de rastlanıyor. PKK'lılar gösterilerinde çocuk ve kadınları öne sürüyor. Hain darbe girişiminden sonra PKK ile işbirliği yapan FETÖ, onlardan aldığı taktikleri Avrupa'da aynen uyguluyor.

MASUM NUMARASI YAPIYORLAR
Offenbach kentindeki bir DITIB camisine gönderilen ve gönderici kısmı bos olarak mektupta FETÖ'cüler, duygu sömürüsü yapıyor. 17 bin kadın, 2000 çocuk ile 700 bebeğin tutuklu bulunduğu yazılan mektupta, FETÖ'nün kadın imamları sanki masum ev hanımlarıymış gibi yansıtılıyor.

PKK BAŞLATTI
PKK, Avrupa'ya mesajlarını, sahte fotoğraf ve metinlerle iletiyor. Son olarak gazeteci kılıklı terörist, Armanc Agid Nerweyi, Başbakan Yıldırım'ın toplantısında manipülasyon yapmıştı.

FETÖ'CÜLERİN İLHAM KAYNAĞI
FETÖ'den önce algı operasyonlarını PKK başlattı. Berlin'de Başbakan Yıldırım ile Almanya Başbakanı Merkel'in görüşmesinde gazeteci kılıklı terörist Armanc Agid Nerweyi sahte resimlerle propaganda yaptı. PKK/PYD'nin Avrupa'daki uzantıları her fırsatta, Türkiye'nin Afrin'de sivilleri hedef aldığı yalanını uydurdu. Vahşi örgütün bu yaygaraları, onların taktiklerini benimseyen FETÖ'cüler için ilham kaynağı oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hain FETÖ’den PKK taktiği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN