Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Burhaniye’de Almanya Yolcusu Öğrencilerin Kaymakam Ziyareti

Giriş Tarihi: 4.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 4.3.2015 15:53
Burhaniye’de Almanya Yolcusu Öğrencilerin Kaymakam Ziyareti
’in Burhaniye ilçesinde, önümüzdeki hafta Almanya’ya gidecek olan Mesleki Eğitim Merkezi örencileri, Kaymakam Mehmet Göze’yi ziyaret etti. Almanya’nın Berlin kentinde mesleki eğitime katılacak olan öğrencileri makamında kabul eden Kaymakam Göze, gezinin çok iyi değerlendirilmesini istedi.
Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Gürhan Kuştutan ve Meslek Dersleri Öğretmeni Sait Erdem öncülüğündeki 8 öğrenciye makamında ikramlarda bulunan Kaymakam Mehmet Göze, öğrencilerden geziyi çok iyi değerlendirmelerini istedi. Almanya’da meslek liselerine çok önem verildiğini anlatan Kaymakam Mehmet Göze,” Günümüzde meslek eğitimi çok önemli. Bu gün, üniversite okumakla iş bitmiyor. Meslek öğrenmek çok önemli. Sizin için de Almanya gezisi büyük bir şans. Bunu iyi değerlendirin. Ora da çevreyi iyi gözlemleyin. Bu size çok güzel bir ufuk açacaktır. 15 gün çok iyi bir zaman. Bunu çok iyi değerlendirin” dedi.
Öğrencilerin çok iyi hazırlandıklarını anlatan Müdür Gürhan Kuştutan, ” Güney Marmara Kalkınma Ajansına proje sunduk. İlçemizde eksikliği olan iş makineleri operatörlüğü kursu açacağız. Bu 8 öğrencimiz de Almanya’nın Berlin kentinde staj çalışması yapacaklar. Çok yararlı olacağını düşünüyorum” dedi. Öğretmen Sait Erdem de, yaptıkları hazırlıklar konusunda bilgiler verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burhaniye’de Almanya Yolcusu Öğrencilerin Kaymakam Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN