Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayvalıklı Sağlıkçılar Tıp Balosunda Buluştu

Giriş Tarihi: 23.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 14:53
Ayvalıklı Sağlıkçılar Tıp Balosunda Buluştu
’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Devlet Hastanesi’nin idareci, doktor ve personeli geçtiğimiz hafta kutlanılan 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle düzenlenen Tıp Balosu’nda buluştu.
Ayvalık’ın nezih mekanlarından Lüküs Kamara Restoran’da gerçekleşen Tıp Balosu, Ayvalık Devlet Hastanesi Başhekimi Gonca Bulut’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’nın; eşi Ayvalık Halk Sağlığı Merkezi Başkanı Gülçin Nazlı ile katıldığı gecede, hastane personeli gönüllerince eğlendi.
Gecenin sonunda muhabirimize açıklamalarda bulunan Devlet Hastanesi Başhekimi Gonca Bulut, ilçede faaliyet gösteren doktor, hemşire, sağlık memuru ve sağlık personelinin; yıl boyunca gece gündüz aralıksız olarak vatandaşların sağlık sorunlarının çözümü ve tedavisi için canlarını dişlerine takarak hummalı bir şekilde çalıştıklarına işaret ederek, “Yılda bir kez de olsa ilçemizdeki sağlık personelini bir araya getirmekten son derece memnunuz. Ayvalık Devlet Hastanesi olarak düzenlediğimiz bu güzel gecenin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm meslektaşlarımla, sağlık personeline teşekkür ediyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayvalıklı Sağlıkçılar Tıp Balosunda Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN