Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SGK İl Müdürlüğü’nden Genel Değerlendirme Toplantısı

Giriş Tarihi: 24.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
SGK İl Müdürlüğü’nden Genel Değerlendirme Toplantısı
Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Bandırma’da, kurumun misyon, vizyon, amaç, hedef ve il müdürlüğünün 2015 yılı taşra performans hedeflerine ulaşabilmek için yapılacak çalışmaların paylaşıldığı koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
SGK İl Müdürü Ömer Çalışkan, il müdür yardımcıları, merkez müdürleri, servis şef ve sorumluların katılımıyla gerçekleşen toplantıda, çalışma ortamında davranışların dostça, iş ve işlemlerin ise iki yabancı gibi tesis edilmesi gerektiğini ifade eden müdür Çalışkan, personellerin niteliğinin geliştirilmesinde ünite sorumlularının gerekli ve yeterli katkıyı sağlamaları, bu konuda neler yapılması gerektiği hususlarında yöneticilerin kafa yorması gerektiğini söyledi.
Bir birime gelen işlerden birim sorumlularının mutlaka bilgisinin olması, zamanında gerekli tedbirlerin ve iş planlamasının yapılmasını sağlayacağını belirten Ömer Çalışkan, yöneticilikte iki unsurun önemine dikkat çekerek, “Takip edemeyen yönetemez” deyip, yöneticilere aktif yöneticiliği hatırlattı.
Ayrıca, kurum iş ve işlemlerinde birlikteliğin sağlanması, karşılaşılan sorunların çözümü ve birimlerin performanslarının izlenmesi ve verimliliğin arttırılması konuları görüşülen toplantının diğer bölümlerinde, il müdür yardımcıları ve merkez müdürleri, il müdürü ile aylık koordinasyon toplantısı yaparken, şef ve servis sorumluları da gruplar halinde kendi aralarında karşılaştıkları sorunları ve getirdikleri çözümleri paylaştı. Toplantının genel değerlendirilmesinin yapıldığı kapanışta, katılımcılar servis iş ve işlemlerinin daha sağlıklı yürütülebilmesi konularında görüş ve önerilerini sundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SGK İl Müdürlüğü’nden Genel Değerlendirme Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN