Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ziraat Bankası Altınova Şubesi 13 Yıl Sonra Yeniden Hizmete Girdi

Giriş Tarihi: 8.4.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 10:19
Ziraat Bankası Altınova Şubesi 13 Yıl Sonra Yeniden Hizmete Girdi
’in Ayvalık ilçesinde; Bütünşehir Yasası kapsamında 30 Mart 2014 tarihinden itibaren belde belediyesi kapatılarak Ayvalık’ın en büyük mahallesi konumuna getirilen Altınova’da 13 yıl önce kapatılan Ziraat Bankası Şubesi yeniden hizmete girdi.
Ayvalık’ın Altınova Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 64 nolu yeni adresinde hizmete giren şubenin açılışında; Ziraat Bankası Balıkesir Bölge Yöneticisi Nihat Tufan, Ayvalık Ziraat Bankası Ayvalık Şube Müdürü Emine Kıran başta olmak üzere Edremit Körfezi ilçelerindeki Ziraat Bankası Şube Müdürleri de hazır bulundu.
Sade bir törenle gerçekleşen açılışla hizmete giren Ziraat Bankası Altınova Şubesi’nin Müdürlüğüne Barış Gülen’in getirildiği gözlenirken, Şube Müdür Yardımcılığına da ilçenin sevilen Hasan Hüseyin Yoldaşoğlu görevlendirildi.
1 güvenlik personeli olmak üzere toplam 7 personel ile 13 yıl sonra yeniden Altınova’da hizmet vermeye başlayan Ziraat Bankası Şubesi’nin hizmete girmesiyle ilk ziyaretçilerinden birinin de Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer olduğu öğrenildi.
Ziraat Bankası Altınova Şubesi’nin yeniden hizmete girmesi; zengin ve geniş tarım alanlarına sahip yörede faaliyet gösteren çiftçi ve köylüler tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.
Şubenin açıldığı ilk günde bir çok Altınovalı’nın bankaya şube etmesi ise dikkatlerden kaçmadı.
Ziraat Bankası Altınova Şubesi Müdürü Barış Gülen, amaçlarının Altınova’daki çiftçi ve köylü başta olmak üzere bankacılık alanından en iyi ve en kaliteli hizmeti güleryüzlü personeliyle vermek olduğunu kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ziraat Bankası Altınova Şubesi 13 Yıl Sonra Yeniden Hizmete Girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN