Boed Nezaket Ziyaretlerini Sürdürüyor

Giriş Tarihi: 22.4.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 10:59
Boed Nezaket Ziyaretlerini Sürdürüyor
’in Ayvalık ilçesinde, engellilere yönelik gerçekleştirmiş olduğu başarılı hizmetlerle tanınan Birlik Ortopedik Engelliler Derneği (BOED) Genel Merkez yönetimi ilçe genelindeki siyasi parti, bürokratlar, odalar ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik nezaket ziyaretlerini sürdürüyor.
Bu kapsamda; BOED Genel Başkanı Güler Çapraz Buyruk öncülüğünde; CHP Ayvalık İlçe Başkanlığı bünyesindeki Parti Okulu çalışması dahilinde CHP tarafından engellilere yönelik kahvaltılı toplantının ardından, CHP İlçe Başkanlığı’na yönelik bir teşekkür ziyaretinin yanı sıra Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, MHP Ayvalık İlçe Başkanlığı ve Ayvalık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı adına Başkan Melih Çakırca’ya yönelik nezaket ziyaretleri de gerçekleştirildi.
BOED ziyaretlerinde Ayvalık ve kırsal mahallelerinde yaşayan engellilerin sorunlarının anlatıldığı gözlenirken, dernek yönetimi olarak yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler verildi.
Yapılan ziyaretlerde; CHP İlçe Başkanı Ahmet Toker ve ilçe yöneticileri, MHP Ayvalık İlçe Başkanı Mehmet Kaban ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra Ayvalık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Melih Çakırca ile yöneticilerinin dernek yönetimine gereken her desteği vermeye hazır olduklarını belirtmeleri dikkat çekti.
BOED’in Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in makamında gerçekleşen ziyaretin de ise Başkan Gençer’in engellilere yönelik her çalışmada Ayvalık Belediyesi olarak üzerlerine düşecek her katkıyı sağlamaya çalışacaklarını belirttiği gözlendi.
Ziyaretin ardından Ayvalık Belediyesi yetkililerinden alınan bilgiye göre; BOED’in eski Genel Başkan Yardımcısı ve halen Ayvalık Belediye Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla yürüten Gökay Bacan’ın da ilçede yaşayan engellilere yönelik projeler hazırlamaya çalıştığı ve bu projeleri önümüzdeki dönemlerde hayata geçirebilmek için yoğun mesailer harcadığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boed Nezaket Ziyaretlerini Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN