ATAM Motosiklet Kulübü Hız Kesmiyor

Giriş Tarihi: 18.5.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 16:03
ATAM Motosiklet Kulübü Hız Kesmiyor
’in Ayvalık ilçesinde motosiklet tutkunları tarafından oluşturulan Atam Motosiklet Kulübü, motosiklet sporunun ilçede geliştirilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.
Bu kapsamda; Kulüp Başkanı Batuhan Cerenoğlu ve Başkan Yardımcısı Hasan Karaman öncülüğünde Ayvalık’ta motosiklet sporunun sevilmesi için yoğun çalışmalar kulüp, kısa süre 14 kişilik üye sayısıyla çevre il ve ilçelerin de dikkatini üzerinde toplamayı başarmış görünüyor.
Türkiye genelinde çok büyük bir aile olarak nitelendirilen Atam Motosiklet Kulübü’nün Ayvalık Şubesi’nde yapılan çalışmalarda, üyelere motosiklet kullanımı konusunda dikkat edilecek kurallar, aşırız hız yapılmaması, trafik kurallarına kesinlikle uyulmasının yanı sıra sosyal anlamda da üyeler arasında dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesine yönelik faaliyetlerin organize edildiği bildiriliyor.
Atam MK Ayvalık Başkanı Batuhan Cerenoğlu muhabirimize yaptığı açıklamada, bir sosyal paylaşım sitesinde oluşturdukları grup sayfasında sürekli irtibat halinde oldukları üyeleri ve motosiklet tutkunlarıyla birlikte tek yürek olarak Atam Motosiklet Kulübü’nü Ayvalık’ta büyütmeyi hedeflediklerini söyledi.
Her hafta üyeleriyle birlikte toplantılar ve geziler başta olmak üzere çeşitli etkinlikler yaptıklarını kaydeden Başkan Cerenoğlu, 250 cc’nin altında motosikletleri üye olarak kabul edemediklerini ifade ederek, “İlçemizdeki genelde esnaflardan oluşan üyelerimizle birlikte organize ettiğimiz etkinliklerimizde, kendi aramızdaki dayanışma ve kaynaşmayı sağlarken, bir yandan da sosyal çalışmalarda bulunuyoruz. Mesela bu ayın sonunda, 28-31 Mayıs tarihlerinde üyelerimizle birlikte Kuşadası’nda gerçekleşecek olan Kuşadası Motosfest’e katılacağız. Bugün de 19 Mayıs nedeniyle motosiklet kulübümüzün üyeleriyle Sarımsaklı meydanında toplanıp, kortej yapacağız” diye konuştu.
Öte yandan Atam MK Ayvalık üyeleri sık sık çevre il ve ilçelerdeki motosiklet tutkunlarıyla da bir araya gelmeyi ihmal etmiyor. Bu kapsamda da kulübün geçtiğimiz haftaki ziyaretçileri ise Atam Manisa MK üyeleriydi. Konuk ekibin Başkanı Zafer Çetinkaya ve 20 kişilik motosikletli gurubuyla birlikte Ayvalık’ı gezen Ayvalıklı motosiklet tutkunları, onlarla birlikte motosiklet dolu bir gün geçirmenin de ayrıcalığını yaşadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATAM Motosiklet Kulübü Hız Kesmiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN