Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Havutça, Edremit İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 16.6.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 12:46
Havutça, Edremit İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti
25. dönem CHP Milletvekili Av. Namık Havutça CHP Edremit İlçe örgütünü ziyaret etti.
CHP Edremit İlçe örgütünü ziyaret eden CHP Balıkesir Namık Havutça, İlçe Başkanı Enver Enligün ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.
CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün şöyle konuştu: “25. dönem CHP Balıkesir Milletvekilimiz Av. Namık Havutça’ya TBMM’inde başarılar diliyoruz. İlçe Örgütümüze ziyaret ederek teşekkür ve tebrik eden 25. dönem CHP Balıkesir Milletvekilimiz Av. Namık Havutça bizleri onurlandırıp çok mutlu etmiştir. Bizi destekleyen ve Cumhuriyet Halk Partimizin geleceği için sandıklarına sahip çıkan ilçemizdeki vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum ve ayrıca genel seçimde Balıkesir’in ilçelerinde aldığımız oylar ile İlçe örgütümüzü 1. İlçe yaptıkları için tebrik ediyorum. Çalışmalarımıza her geçen gün daha çok ağırlık vereceğiz. Partimizin geleceği için aralıksız çalışacağız.” dedi.
Üst üste ikinci kez milletvekili seçilen Namık Havutça ise “Edremit ilçe teşkilatını bu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Bu başarıda onların çok büyük emeği var. İlçe teşkilatımıza sizlerin aracılığı ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca sosyal belediyecilik anlayışı ile bizlere bölgede büyük katkı sağlayan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya da teşekkür etmek istiyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havutça, Edremit İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN