’in Gururu Oldular

Giriş Tarihi: 18.6.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 17:42
Balıkesir’in Gururu Oldular
Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur yaptığı açıklamada Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında 26 Balıkesir’li firmanın yer aldığını söyledi.
Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur, İstanbul Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” çalışmasının 2014 yılı sonuçlarının açıklandığını belirtti. Başkan İsmail Uğur "Balıkesir Sanayi Odası üyelerinden 26 firma ülkemizin en büyükleri arasında yer almayı başarmıştır. Ülkemizdeki istikrar ve güven ortamında bu başarıyı yakalayan tüm firmalarımızı ve firmalarımızın başarısında pay sahibi tüm çalışanlarını kutlar, önümüzdeki yıllarda da başarılarının devamını dilerim" dedi.
Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasındaki 26 Balıkesir firma ise şu şekilde:
"Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş., Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş., Banvit Bandırma Vitaminli Yem San. A.Ş., Enerjisa Enerji Üretim A.Ş., Assan Alüminyum San. ve Tic. A.Ş., Akçansa Çimento San. ve Tic. A.Ş., Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş., Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş., Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş., Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler San. ve Tic. A.Ş., Limak Batı Çimento San. ve Tic. A.Ş., Yudum Gıda San. ve Tic. A.Ş., Yörsan Gıda Mamülleri San. ve Tic. A.Ş., Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş., Başhan Tarımsal Ürünleri Pazarlama San. ve Dış Tic. A.Ş., Hastavuk Gıda Tarım Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş., Doğa Organik Gıda ve Tarım Ürünleri Üretim ve Tic. İth. İhr. A.Ş., Cargill Tarım ve Gıda San. Tic. A.Ş., Tamek Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş., BAGFAŞ Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş., Yarış Kabin San. ve Tic. A.Ş., Torunlar Gıda San. ve Tic. A.Ş., Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş., Assan Panel San. ve Tic. A.Ş. ve Bursa Beton San. ve Tic. A.Ş."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Balıkesir’in Gururu Oldular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN