Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayvalık MYO’da Bayrak Değişimi

Giriş Tarihi: 2.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
Ayvalık MYO’da Bayrak Değişimi
’in Ayvalık ilçesinde, Balıkesir Üniversitesi bünyesindeki Ayvalık Meslek Yüksek Okulu’nda yönetim değişimi yapıldı.
Bu kapsamda yapılan devir teslim töreninde; Ayvalık Meslek Yüksek Okulu’nun 3 yıldan bu yana müdürlüğünü başarıyla yürüten Yrd. Doç Dr. Yakup Dinç, görevini Yrd. Doç. Dr Orhan Şahin’e devretti.
Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’in imzasıyla yeni görevine başlayan BAÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Orhan Şahin ise okulun eğitim ve öğretim çıtasını daha da yukarılara çıkarabilmek için oldukça kararlı görünüyor.
Muhabirimizin yönelttiği soruları yanıtlayan Yrd. Doç. Dr. Şahin, devletin her kademesinde olduğu gibi Balıkesir Üniversitesi bünyesinde de devamlılığın esas olduğunu kaydederek, “Ayvalık Meslek Yüksekokulu’muzu daha da ileri seviyeye çıkarmak istiyoruz. Okulumuz öğrencilerini daha nitelikli ve daha kaliteli eğitimle donatılı olarak geleceğe hazırlamanın yanı sıra okulumuzu bölgemize katkı sağlayan bir eğitimi haline getirebilmeye yönelik çabalarımız sürecektir” diye konuştu.
Öte yandan eski Ayvalık Meslek Yüksek Okulu’nun eski Müdürü Yrd. Doç. Dr Yakup Dinç’in ise okuldaki öğretim görevliliğini sürdüreceği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayvalık MYO’da Bayrak Değişimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN