Kaymakam Erdem Sevgi Seli İle Uğurlandı

Giriş Tarihi: 15.7.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Kaymakam Erdem Sevgi Seli İle Uğurlandı
Son yayınlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Niğde ili Altunhisar Kaymakamlığı’na atanan ’in Manyas Kaymakamı Mehmet Erdem yoğun bir sevgi seli ile yeni görev yerine uğurlandı.
8 Ağustos 2013 tarihinde Manyas Kaymakamı olarak göreve başlayan Erdem, eşi Ebru Kangal Erdem’in Niğde Üniversitesi’nde akademisyen olarak görev yapması nedeni ile tayin talebinde bulunmuş ve talebi kabul edilerek kararname ile Altunhisar ilçe Kaymakamlığına atanmıştı. Erdem, bugün son kez Hükümet Konağı’na gelerek, kendisini uğurlamaya gelen Belediye Başkanı Tancan Barçin, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Candan, adli yargı mensupları, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş ile tek tek tokalaşarak veda etti. Kaymakam Erdem, “Manyas’ta acı tatlı günlerimiz oldu, hakkınızı helal edin. Sizleri tanımaktan çok mutlu oldum. Unutmayın artık Niğde’de bir kapınız, bir kardeşiniz var” dedi.
Kaymakam Erdem, kendisini uğurlamaya gelenler ile anı fotoğrafı çekimi sonrası alkışlar eşliğinde aracına binerek ilçeden ayrıldı. Çok sayıda Manyaslı, Kaymakam Erdem’in Balıkesir yol ayrımı olan kırsal Yeni Mahalleye kadar uğurladı. Uğurlama esnasında bir çok kişi gözyaşlarına hakim olamazken, Kaymakam Erdem’in de gözlerinin dolduğu gözlendi. Manyas Kaymakamlığı’na atanan Dargeçit Kaymakamı İbrahim Gencer’in ise Ağustos ayında göreve başlayacağı, bu süre zarfında Manyas Kaymakamlığı’na Gönen Kaymakamı Hüseyin Parlak’ın vekalet edeceği açıklandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymakam Erdem Sevgi Seli İle Uğurlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN