Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TSO Başkanı Çakır Ayakkabı Fabrikasını Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 8.3.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:22
Bartın TSO Başkanı Çakır Ayakkabı Fabrikasını Ziyaret Etti
Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cihat Çakır, kentte 2005’ten beri faaliyet gösteren Akasya ayakkabı fabrikasına bir ziyaret gerçekleştirdi.
Bartın TSO Başkanı Cihat Çakır ziyarette Akasya Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Subaşı tarafından karşılandı.
Akasya Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Subaşı, Türkiye’nin farklı illerine ve yurtdışında birçok ülkeye ürettikleri ayakkabıları sevk ettiklerini ifade etti. Subaşı, üretim aşamaları hakkında Bartın TSO Başkanı Cihat Çakır’a bilgilendirmede bulundu. Ali Subaşı, ülkenin her köşesinde bulunan 600 bayisi ile Türkiye’de kaliteli, fonksiyonel ve moda ayakkabıları uygun fiyata sunarak lider marka olma yolunda ilerlediklerini belirtti.
Subaşı yaptığı açıklamada, Dünya kalitesi ölçüsünde erkek ve kadın ayakkabıları tasarlamak ve üretmek adına çıktığımız bu yolda üretim süreçlerimizde doğru tasarımları, kaliteli hammaddeyi, ileri teknolojiyi ve ustalığı bir araya getiriyoruz. Öncelikli amacımız tedarikçilerimize, distribütörlerimize ve bayilerimize karşılıklı olarak değer katan bir kurum olma yolunda basamakları hızla çıktığımıza inanıyorum” dedi.
Yaptıkları üretimlerle Bartın’ı dünyaya tanıtan firmaların her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Bartın TSO Başkanı Cihat Çakır, "180 çalışanı ile Bartın istihdamına önemli derece katkı sağlayan Akasya Ayakkabı gibi ilimize yatırım yapacak tüm yatırımcı ve sanayicilerimizi ilimize bekliyoruz. Bartın ilinde kalite ve marka değerinden ödün vermeden ürettiği ürünlere katma değer katarak üretim yapan firmalarımızın çoğunlukta olduğunu söyleyebilirim. Bartın istihdamının omurgası, sanayi ve imalat yapan yani üreten firmalardan oluşturmaktadır. Oda ve yönetim kurulu olarak, büyük değer ve öneme sahip olan sanayicimizin ve işverenimizin her zaman yanında olup çözüm odaklı karşılaştıkları sorunlara yanıt arıyoruz. Yaptıkları üretimlerle bölge ve ülke ekonomisine kattıkları ticari ivmenin yanında sağladıkları istihdam ile dünya markası olma yolunda ilerleyen tüm firmalarımızın yanındayız" dedi.
Yatırım, üretim, istihdam ve katma değer sağlayan işadamı ve sanayicilerin her zaman baş tacı edilmesi gerektiğini ifade eden Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Çakır, Akasya ayakkabı kalite ve katma değer ürünler üreterek daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Akasya ayakkabı Türkiye çapında ürettiği ayakkabı, bot ve çeşitleri ile kendini ispatlamış bir firmadır. Kent ve ülke ekonomisine yaptığınız katkılardan dolayı sizleri kutluyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bartın TSO Başkanı Çakır Ayakkabı Fabrikasını Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN