Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Valisi Azizoğlu’ndan, Hasankadı’ya Yeni Bir Okul Ve Spor Salonu

Giriş Tarihi: 10.3.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Valisi Seyfettin Azizoğlu, beraberinde Bartın İl Jandarma Komutanı Tekin Aktemur, İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Bartın İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu, Bartın İl Sağlık Müdürü Dursun Koç, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Hasankadı’yı ziyaret etti.
Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu önce Hasankadı Belediyesi’ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi. Hasankadı’nın yeni bir okul ve spor salonuna ihtiyacı olduğunu vurgulayan Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan, Vali Azizoğlu’ndan yeni bir okul ve spor salonu istediklerini belirtti. Vali Seyfettin Azizoğlu’da bu isteğin üzerine, İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış’a, Hasankadı’ya yeni bir okul ve spor salonu inşa edilmesinin talimatını verdi.
Vatandaşlara Hasankadının bir cennet köşesi olduğunu söyleyen ve problemlerin konuşarak çözülebileceğini vurgulayan Vali Azizoğlu, "Önemli olan, insanımızın yaşadığı yerde kalmasını sağlamak ve yaşadığı yerde de mutlu ve huzurlu yaşamasını temin etmek, bizde sizlere hizmet etmek için hep birlikte buradayız. Devletin kaynakları ve imkanları vatandaşına hizmet etmek için yeterlidir, yeter ki ihtiyaca uygun bir yatırım yapabilelim. Okul dediniz, anlaşılan okul ihtiycınız var, onu hemen yapacağız" dedi.
Karabük, Yenice ve Hasankadı yolunun Hasankadı’ya yatırımcıları çekme açısından ve geleceği açısından önemli olduğunu belirten Azizoğlu, "Karabük’e giden yol çok virajlı, trafiği yoğun, turizm yolu aynı zamanda ama kamyonların ve TIR’larında kullandığı bir yol" şeklinde konuştu.
Vali Seyfettin Azizoğlu, belediye ziyaretinin ardından Hasankadı Ortaokulu bahçesinde öğrencilerle bir süre sohbet etti dersleriyle ilgili sorular sordu.
Daha sonra Azizoğlu, Hasankadı Jandarma Karakol Komutanlığı’nı ziyaret ederek, Karakol Komutanı Ümit Avcı’dan Hasankadı hakkında birifing aldı. Azizoğlu, askerlerle birlikte öğle yemeği yedikden sonra, Hasankadı Aile Sağlığı Merkezi’de ziyaret etti.
Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, kurum ziyaretlerini tamamladıktan sonra Hasankadı’dan ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bartın Valisi Azizoğlu’ndan, Hasankadı’ya Yeni Bir Okul Ve Spor Salonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN