Milletvekili Yılmaz Tunç, Kapalı Yüzme Havuzu İnşaatını İnceledi

Giriş Tarihi: 11.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Kapalı Yüzme Havuzu İnşaatını İnceledi
AK Parti Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Ömertepesi mevkiinde yapımı devam eden kapalı yüzme havuzu inşaatında incelemelerde bulundu.
26 Eylül 2013 tarihinde yapım ihalesi gerçekleştirilen ve temeli Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımı ile atılarak yapımına başlanan ve yüzde 70 seviyesine getirilen Bartın Kapalı Yüzme Havuzu inşaatında incelemelerde bulunan Milletvekili Tunç, Bartın’ın spor alanında önemli bir esere daha kavuşmakta olduğunu belirterek 5 trilyon lira tutarındaki kapalı yüzme havuzunun 500 kapasiteli seyirci tribünleri ile yarı olimpik müsabakalara ev sahipliği yapabileceğini bu da Bartın’da bu alandaki önemli bir boşluğun doldurulmasını sağlayacağını söyledi.
Milletvekili Tunç, Bartın’da her alanda olduğu gibi spor alanında da özellikle son 2 yılda çok önemli eserler kazandırdıklarını belirterek, son 2 yıl içerisinde Bartın’a gençlik ve spor alanında 18 milyon 775 bin lira tutarında yatırım gerçekleştirdiklerini açıkladı. Milletvekili Tunç, Bartın Kapalı Yüzme Havuzu inşaatının yüzde 70 seviyesinde olduğunu 2015 yılı içerisinde hizmete açılacağını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Kapalı Yüzme Havuzu İnşaatını İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN