Trafik Canavarı Tiyatro İle Yenilecek

Giriş Tarihi: 21.3.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
Trafik Canavarı Tiyatro İle Yenilecek
İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü personelinin sahne aldığı ‘Bekleyenin Var’ isimli bir tiyatro oyunu 26 Mart ve 27 Mart tarihlerinde ’da sahnelenecek.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından ‘Bekleyenin Var’ isimli bir tiyatro oyunu Bartınlı vatandaşlara yönelik olarak sahnelenecek. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bartın Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenecek olan tiyatro etkinliği 26 Mart ve 27 Mart 2015 tarihlerinde Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Tiyatro Salonunda gerçekleştirilecek. Her iki gün boyunca akşam saatlerinde olmak üzere toplam 2 seans sahnelenecek olan tiyatro oyununu vatandaşlar ücretsiz ancak biletli olarak seyredebilecekler.
EMNİYET GÜÇLERİ SAHNE ALIYOR
Biletler önümüzdeki hafta içerisinde Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nden temin edilebilecek. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nün katkılarıyla Bartın’da sahnelenecek olunan “Bekleyenin Var” isimli tiyatro oyununda yine İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri rol alacak.
5 SKEÇTEN OLUŞUYOR
“Bekleyenin Var” adıyla hazırlanan Tiyatro oyunu 5 ayrı skeçten oluşmaktadır. Bu skeçlerde; Aşırı Hız, Emniyet Kemeri, Alkollü Araç Kullanma, Uykusuz ve Yorgun Araç Kullanma, Hatalı Sollama, Kaza Sonrası Bilinçsizce Yapılan İlkyardım Uygulamaları, Dikkatsiz Araç Kullanma, Trafikte Saygısızlık ve Hoşgörü Eksikliği ile Trafik kurallarının insan hayatı üzerindeki önemine farkındalık oluşturmak amaçlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trafik Canavarı Tiyatro İle Yenilecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN