Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halk Eğitimi Merkezi’nden 5 TL’ye Kurs

Giriş Tarihi: 2.4.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Halk Eğitimi Merkezi’nden 5 TL’ye Kurs
’da Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından ’Sandık Kurulu Görevlisi’ kursu açılacak. Kursa katılmak isteyenler 5 TL ücret ödeyip başvurabilecek.
Bartın’da Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı’nın ortak çalışma programı kapsamında hazırlanan Sandık Kurulu görevlilerinin eğitimi projesi kapsamında kurs açacak. Okur-yazar olan 18 yaşını doldurmuş herkes 30 Nisan akşamına kadar kursa başvuruda bulunabilecek. Başvuru yapmak isteyenler, kimlik fotokopisi, diploma ve başvuru formu ile Halk Eğitimi Merkezi’ne müracaat edecek. 5 lira olarak belirlenen kurs ücreti ise bankalara, bankaların işlem ücreti istemeleri halinde ise makbuz karşılığı Halk Eğitimi Merkezi’ne yatırılacak.
Kursa fazla ilgi olması halinde erken başvuruların öncelikli dikkate alınacağını belirten Bartın Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Tuncay Dolanay, "Bu kursu başarı ile bitirenler seçimlerde görev alabileceklerdir. Başvuruların şahsen kurumumuza yapılması gerekmektedir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halk Eğitimi Merkezi’nden 5 TL’ye Kurs
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN